notcoin alternatives

ایردراپ معتبر و رایگان در تلگرام برای کسب درآمد

ایردراپ به معنای توزیع رایگان توکن‌ های یک پروژه جدید رمز ارزی به کاربران می‌باشد

ایردراپ‌ها در پلتفرم تلگرام به دلیل سهولت استفاده و گستردگی کاربران، بسیار محبوب هستند

همچنین نحوه ورود و ثبت نام و کسب درآمد از هریک از آنها را نیز آموزش خواهیم داد

توجه: این مطلب به هیچ وجه یک پیشنهاد مالی نیست!

این روز ها ایردراپ تلگرام توجه بسیاری از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال را جلب کرده است

این ایردراپ های ارز دیجیتال با هدف معرفی توکن های خود و کسب درآمد برای علاقه مندان خود روی کار آمده اند.

قبل از معرفی هر یک از این ایردراپ های تلگرامی، بهتر است کمی با تعریف ایردراپ ارز دیجیتال آشنا شویم.

شاید از خود بپرسید ایردراپ ارز دیجیتال چیست؟ 

ایردراپ ارز دیجیتال به فرایندی گفته میشود که در آن کاربران با انجام یک سری وظایف می توانند ارز دیجیتال رایگان دریافت کنند.

اکنون ربات ایردراپ تلگرام ترند و توجهات به سوی شبکه تون (TON) جلب شده است؛ زیرا اکثر این رمزارزها بر روی بلاکچین TON قرار دارند.

تاریخ لیست شدن ایردراپ ها به تصمیمات استراتژیک هر پروژه بستگی دارد. گاهی اوقات صرافی‌ها ممکن است به کاربران اجازه دهند تا توکن‌های خود را قبل از لیست شدن در بازار پیش عرضه، معامله کنند.

در ادامه به معرفی ایردراپ های جدید تلگرام و تاریخ لیست شدن هر یک خواهیم پرداخت ::

hamster airdrop

ایردراپ همستر کامبت (Hamster Kombat)

همستر کامبت یکی از ایردراپ های محبوب این روزها در تلگرام است. شرکت در ایردراپ به این معنی است که می‌توانید درآمد درون بازی خود را به حداکثر برسانند تا پس از لیست شدن رمزارزها بتوانید دارایی های درون بازی را تبدیل کرده و کسب درآمد داشته باشید. ارز همستر کامبت که با نام HMSTR در بازار پیش عرضه صرافی کوکوین و گیت لیست شده بر روی شبکه TON قرار دارد از این رو برای استفاده از آن لازم است از کیف پول تون کیپر استفاده کنید. برای اکوسیستم TON، ایردراپ همستر می تواند باعث رشد قابل توجهی در تعامل کاربر و حجم تراکنش شود و ظرفیت شبکه برای پشتیبانی از برنامه های کاربردی شود.

tapswap airdrop

ایردراپ تپ سواپ (Tapswap)

یکی دیگر از ایردراپ های تلگرام تپ سواپ (Tapswap) است که شباهت زیادی به ایردراپ نات کوین دارد. بازی تپ سواپ در در دسته بازی های Tap-to-Earn قرار دارد. شما با ضربه زدن بر روی سکه درون ربات تپ سواپ می توانید برای کسب درآمد از طریق بازی اقدام کنید. بازی تپ سواپ به این صورت است که شما با ضربه زدن و کسب امتیاز در بازی، می توانید سکه های درون بازی را به توکن های واقعی تبدیل کنید. توجه داشته باشید فقط تا زمانی که نوار «انرژی» شما اجازه می‌دهد، می‌توانید ضربه بزنید و سپس باید منتظر بمانید تا دوباره پر شود. این بازی در حال حاضر، بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال دارد که منتظر تاریخ لیست شدن تپ سواپ هستند.

Yescoin

ایردراپ یس کوین (Yescoin)

ایردراپ یس کوین (Yescoin) یک برنامه ایردراپ ارز دیجیتال است که در آن کاربران برای کسب درامد بیشتر می توانند بازی کنند. این ایردراپ تلگرامی به سرعت در حال توسعه بلاک چین خود بوده و بر روی شبکه TON قرار دارد. روش بازی موبایل Yescoin بر اساس ضربه زدن نیست و فقط لازم است با انگشت بر روی سکه ها بکشید تا سکه ها جمع آوری شده و امتیاز کسب کنید. این بازی همچنین راه‌های متعددی را برای رشد و دریافت پاداش‌های بیشتر در اختیار کاربران قرار می‌دهد. کاربران می توانند برای شروع بازی روی لینک ربات Yescoin کلیک کنند. پس از باز شدن این صفحه، به کاربران صفحه‌ای با تسک های مختلف نمایش داده می‌شود که می‌توانند با انجام این وظایف امتیاز بیشتری کسب کنند.

wcoin tapbot

ایردراپ دبلیو کوین (w-coin)

دبلیو کوین (w-coin) یک ایردراپ تلگرامی مانند نات کوین است که با کلیک کردن میتوانید سکه های دبلیو کوین خود را افزایش دهید. در بخش تسک ها یا وظایف، با انجام برخی از وظایف میتوانید سک های دبلیو کوین خود را افزایش دهید. همچنین در بخش بوست (boost) نیز با افزایش لول هر آیتم، میتوانید برای افزایش سرعت استخراج سک های دبلیو کوین خود اقدام کنید. بازی دبلییو کوین (w coin) به عنوان یکی از بازی های تلگرام برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال به شمار می آید. شما میتوانید پس از لیست شدن سک های جمع آوری خود را به فروش رسانده و دارایی خود را نقد کنید.

dotcoin explained

ایردراپ دات کوین (Dot coin)

ایردراپ دات کوین (Dot coin) یکی دیگر از بازی ها و ایردراپ های تلگرام به شمار می آید. در حال حاضر کانال رسمی بازی دات کوین دارای ۴میلیون و ۶۰۰ هزار دنبال کننده است. در این بازی با کلیک کردن بر روی دایره زرد رنگ سکه دات جمع آوری میکنید. بازی دات کوین (Dot coin) نیز مانند تپ سواپ، نات کوین و دبلیو کوین بر اساس مدل کسب درآمد با کلیک (tap to earn) است.

جمع بندی :

بسیاری از کاربران به دنبال بازی تلگرام که پول میده هستند. پیدا کردن ایردراپ ارز دیجیتال رایگان و معتبر دشوار است. در نتیجه در این مقاله به معرفی بهترین ایردراپ های ارز دیجیتال پرداخته ایم.

توجه :

جدیدترین ایردراپ ها را در این پست به شما معرفی خواهیم کرد / منتظر جدیدترین ایردراپ ها باشید.

۵/۵ - (۱ امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *